KONST / Litografier / Färglitografi 15597083
nr 1559 7083
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 30x40cm, yttermått inklusive ram: 47x58cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:39:42
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren